Attack anyway?


Level 197
Life points
50 %
Experience
13.85 %
Strength
1667
Dexterity
2157
Agility
2157
Constitution
1456
Charisma
1665
Intelligence
1667
Armour 44616
Damage 1100 - 1234
Attention

This item will become soul bound as soon as you put it on!



Character description

cytat dla wszystkich botów

"Chłopaki nie płaczą ale mogą płacić więcej ;D "




·GLADIATOR





GLADIATORS -Za wami pójdę w ogień !




..⚔️
KUPIE ZŁOTE DODATKI

SPRZEDAM POMARAŃCZOWE I CZERWONE SKŁADNIKI SZUKAJ NA RYNKU LUB PISZ PV


Osiągnąłeś następny poziom 120
Sun, 02.02.2020 - 23:34:24

Osiągnąłeś następny poziom
Sun, 03.01.2021 - 18:51:04
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 154

Osiągnąłeś następny poziom
Tue, 12.01.2021 - 23:49:26
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 155


Osiągnąłeś następny poziom
Sun, 24.01.2021 - 17:37:19
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 156


28.01.2021
200.000.000 - Honor

Osiągnąłeś następny poziom
Thu, 04.02.2021 - 19:22:16
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 157

Osiągnąłeś następny poziom
Wed, 17.02.2021 - 19:53:00
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 158

Osiągnąłeś następny poziom
Wed, 03.03.2021 - 16:58:33
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 159

Osiągnąłeś następny poziom
Tue, 16.03.2021 - 22:07:46
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 160


Osiągnąłeś następny poziom
Sun, 28.04.2021 - 17:32:32
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 161

Osiągnąłeś następny poziom
Thu, 08.04.2021 - 23:31:48
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 162

Osiągnąłeś następny poziom
Sun, 18.04.2021 - 11:56:53
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 163

Osiągnąłeś następny poziom
Fri, 30.04.2021 - 13:59:05
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 164

Osiągnąłeś następny poziom
Mon, 10.05.2021 - 23:42:20
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 165

Osiągnąłeś następny poziom
Mon, 14.06.2021 - 14:06:44
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 167


Osiągnąłeś następny poziom
Thu, 01.07.2021 - 18:39:24
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 168

Osiągnąłeś następny poziom
Tue, 20.07.2021 - 07:48:22
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 169

Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 171

Osiągnąłeś następny poziom
Mon, 06.09.2021 - 20:37:50
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 172


Osiągnąłeś następny poziom
Wed, 28.09.2022 - 15:49:12
Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 190